Kamagra Jel Al Ürün Görseli

Kamagra Jel Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kamagra Jel hakkında bilmeniz gerekenler

 

Bir erkeğin cinsel sağlık durumu genel duygusal ve fiziksel sağlığının önemli bir parçasıdır. Erektil disfonksiyon, birey ve toplum için ciddi bir problemdir. Erektil disfonksiyona sahip birçok erkek sessizlik içinde muzdarip. Buna katlanmak ve yaş, stres, ekoloji için yazmak gerektiğine inanıyorlar. Bunun hakkında hiçbir şey yapılamayacağını düşünüyorlar. Bununla birlikte, ED sorununu çözmek için etkili yollar vardır; çünkü geri döndürülemez değişiklikler buna neden olmaz.

Erektil disfonksiyon, bir erkeğin cinsel ilişki gerçekleştirmeye yetecek seviyede bir ereksiyon elde etmemesi ve bakımını yapamaması ile belirlenir. Oldukça yaygın. Erektil disfonksiyon, 40-50 yaş arasındaki erkeklerin% 40’ında, 50-60 yaş arasındaki erkeklerin% 50’sinde ve 60 yaşın üzerindeki erkeklerin yaklaşık% 70’inde teşhis konur (Mazo EB, 2001; Laurent, 2004). Soruna ayrılan birçok bilimsel konferans ve sempozyum var. Birçok bilimsel monografi ED tiplerini inceler.

Erektil işlev bozukluğu olan erkeklerin sayısındaki son artış kısmen diyabet, kardiyovasküler hastalıklar, pelvik organlarda travma ve ameliyat, bazı ilaçlar, sigara kullanımı, düşük fiziksel aktivite, stresler vb. Gibi risk faktörleri ve patolojileri tarafından kısmen açıklanabilir (Laurent OB , 2004). Maalesef, cinsel işlev bozukluğu çeken erkeklerin her yıl şarta bağlı gençleşiyor. ED’nin bir sonucu olarak, erkek sağlığı ve ömrü azalır.

Erektil disfonksiyon gelişmesinin üç nedeni vardır:

organik, vasküler, nörolojik, hormonal bozuklukların yanı sıra penisin kavernöz bedeni hasarının neden olduğu;

Fiziksel travma olmadan ereksiyon mekanizmasının merkezi bastırılmasından kaynaklanan psikojenik;

karışık, organik ve psikojenik faktörlerin bir kombinasyonundan kaynaklanmaktadır.

Bununla birlikte, bilimsel araştırmalar ve farmasötik yenilikler sayesinde erkekler erektil disfonksiyon sorununu etkin bir şekilde çözme fırsatı bulmaktadır . PDE-5 enziminin seçici bir inhibitörü olan Sildenafil ile yapılabilir. Nitrik oksitin kavernöz vücudun düz kasları üzerindeki rahatlatıcı etkisini arttırarak penise olan kan akışını arttırır. Klinik pratikte sildenafil kullanımı erektil disfonksiyonun tedavisinde devrim yarattı “(Laurent, OB, 2004).

Sildenafil hem organik hem de psikojenik etiyolojide ED patolojisi olan hastaların tedavisinde endikedir. Sildenafil’in nispeten yüksek seviyede güvenlik nedeniyle, ilaçlar sadece ürologlar ve androloglar tarafından değil aynı zamanda pratisyen hekim ve doktorlar tarafından da reçete edilebilir.

Bugün, erkekler ilaç pazarında Kamagra Jelly’yi temsil eden “Ajanta Pharma” şirketi sayesinde bu ilaçtan yararlanmak için fırsat buluyorlar.

Kamagra Jelinin bir parçası olan Sildenafil, hem organik hem de psikojenik etyolojilerin cinsel işlev bozukluğundan mustarip hastaların tedavisinde endikedir. Sildenafilin etkinliği, erektil disfonksiyonun etiyolojisi ve patogenezine ve diğer patolojilerin varlığına bağlı olarak% 60-85’e ulaşır. Çalışmada 25 mg, 50 mg, 100 mg sildenafildeki hastaların sırasıyla % 62’sinde,% 74’ünde ve% 82’sinde ereksiyonda düzelme kaydedildi. Erektil işlevin geliştirilmesine ek olarak, ICEF analizi (erektil fonksiyonun uluslararası indeksi), Sildenafil ile yapılan tedavinin orgazmı arttırdığını ve cinsel ilişkiden memnuniyeti arttırdığını gösterdi. Sildenafil’in çalışmaya başlaması için cinsel uyarılma ve uyarılma gerekir.

Sildenafil etkilidir ve hızlı ve uzun süreli eylem üretir. Güvenli ve herhangi bir toksik advers reaksiyona sahip değildir. Sildenafil, erektil disfonksiyonu olan hastaların tedavisinde altın standarttır.

“Ajanta Pharma” Şirketi sayesinde erkekler oral kullanım için jöle şeklinde Sildenafil kullanabilirler. Doğrudan poşetten alınabilir veya herhangi bir alkolsüz içecekte çözülebilir.

Kamagra Jelly’nin bir takım avantajları vardır. Ilk avantajı, ilacın aktif maddesi jöle olarak çözünür olduğundan hızlı sonuçtur. İlacın tabletlerden daha hızlı hareket etmesini sağlar. İkinci avantaj, yutmak kolay olmasıdır. Hap almada güçlük çeken bazı hastalar bunun yerine iyi bir jel kullanmayı tercih edecektir. Son olarak, jöle formu kullanımı için çeşitli yöntemler sunar. Ayrıca, Kamagra Jelly’nin hoş bir ananas tadı var.

Kamagra Jelly’nin tavsiyesi, sildenafil içeren herhangi bir ilaç için genel. Örneğin, tüm hastalar, özellikle kardiyovasküler, karaciğer veya böbrek hastalığına yakalanmış erkeklerde görme bozukluğu (retinadaki dejeneratif değişiklikler) kullanılmadan önce bir doktora danışmalıdır.

İlacın önerilen dozu, samimiyetten yaklaşık 1 saat önce alınan 1 paket (50 mg sildenafil) ‘dir. Tek tek etkinlik ve tolere edilebilirlik ile doz 100 mg’a yükseltilebilir, ancak önerilen maksimum doz budur. Önerilen maksimum uygulama sıklığı günde 1 saattir. Sildenafil, boş bir karnında alındığında daha etkilidir. Alkol de kaçınılmalıdır çünkü yan etkileri artabilir .

Uyuşturucu Kamagra Jelly:

hızlı hareket eder – sildenafilin maksimum etkisi 30-60 dakika içinde gerçekleşir, maddenin başlangıcı 14 dakika sonra ortaya çıkar (Pradma-Nathan H., 2003);

güçlü davranıyor – sildenafil kullanan hastaların% 85’ine kadar iyileşme gördüğünü fark ettiler;

Uzun süre görev yapar – sildenafil 12 saate kadar faaliyet gösterir (Moncada I., 2004).

hızlı, uzun ve etkili bir harekete sahiptir, iyi tolere edilir, yüksek kalite ve uygun fiyata sahiptir.

İlaç, hastaların “erkeksi gücünü” kazanmalarına, yaşamın dolgunluğunu ve sevincini hissetmelerine yardımcı olmak için tasarlandı!

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )