Kamagra Jel Al Ürün Görseli

İktidarsız Erkek

İktidarsız Erkek 

Günümüz de bir çok erkek cinsel sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır. Cinsel sağlık sorunlarının en başın da iktidarsızlık sorunu gelmektedir. Bu sorun bir çok erkeğin ortak problemi haline gelmiştir. Peki iktidarsız erkek nasıl olur. İktidarsızlık bir erkeğin cinsel aktivite için yeterli olan sertliği sağlayamaması durumuna denmektedir. Cinsel ilişki için yeterli derece de sertlik gerekmektedir. Bu sertlik sağlanamazsa çiftler için büyük bir sorun var demektir.

İktidarıslık genel olarak psikolojik nedenlerden dolayı görülmektedir. Fiziksel nedenlerden dolayı da görülen rahatsızlıklar bulunmaktadır.Fiziksel olarak görülen sertleşme sorunu genel olarak şeker hastaların da, kalp damar tıkanıklığı yaşayan hastalarda, böbrek hastalıkları yaşayan kişiler de ve prostat ameliyatı geçirmiş olan kişiler de görülmektedir.

İktidarsızlık sorunu bir çok erkeğin baş belası olsa da aşılamayacak bir sorun değildir. Bu sorundan kurtulmak için eşiniz ile beraber hareket etmeniz gerekmektedir. Eşiniz size karşı ne kadar anlayışlı olursa bu sorunu o kadar çabuk atlatabilirsiniz….

performans

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )