Kamagra Jel Al Ürün Görseli

Antropoz Nedir?

Antropoz:

Erkek çok çok ilerleyen yaşlarda bile üreme yeteneğini sürdürebilir. Antropoz başta testesteron olan ve androjen denilen cinsel özellikli hormonların azalması demektedir. Bu konu aslında bayanları yakından ilgilenmesi gereken bir konudur. Bayanlar hayatları boyunca yapıcı olduklarından dolayı erkekleri yani eşlerini de bu konuda bilgilendirebilirler.

Antropoz 40 yaşından sonra başta testesteronlar olmak üzere androjan azalmaya devam etmektedir. Her sene mevcut olan miktarın %1 ‘lik bir bölümü azalmaya devam ediyor. Genel olarak 40 yaşında azalmaya başlamaktadır. Bu sorun 65 yaş üzeri erkeklerde daha da fazla görülmektedir. Antropoz problemleri kişilerin yaşlılıkla ilişkililendirile bilir bir problemdir.

Testesteron hormonu saç dökülmesinden saldırganlığından agrasif tutumundan da anlaşılabileceği bir durumdur. Kişilerde bu sorunlar yaşanmaya başlandıkça antropoza biraz daha yaklaştığı belli olmaktadır. Bu tabi 40 yaş ve üzeri erkekler için de geçerlidir. Kadınlarda bu sorun direkt olarak yaşanmaktadır ve bu kesin üreme durması menapoz olarak belirtilmiştir. Bayanlarda bu durumdan sonra şeker kollestrol tansiyon gibi problemler yaşanmaya başlanmaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )