Kamagra Jel Al Ürün Görseli

Kamagra Jel Al

Şimdi söylemek gerekirse, çoğumuz seks hakkında bir iki şey biliyoruz – ancak yıllar boyunca bol tecrübe kazanmış olmamıza karşın, ilkel hareket hala bir gizem gibi görünüyor. Evet, okumak, ilişki izlemek ve okumak için bir sürü vakit harcıyoruz, ancak ne kadar uzun süre uğraşsak da, öğrenmek için daha fazla şey varmış gibi görünüyor.

Konuşma konusu olan mesele? Bu deli gerçekler. Kendimizi her yerden ısırmamamız sebebiyle, neden yiyeceklerin açıldığı konusunda sıska bir tavırla, bu yavruları kontrol etmek isteyeceksin.

1. Vibratörler başka bir şey için icat edilmiştir.

Vibratör ilk olarak 19. yüzyılda “histeriyi” azaltmanın bir yolu olarak keşfedildi . Bu biraz aşırı gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu teoriyi, bir kadının titreşimini alarak, histerik bir sığana girip girmeyeceğini test etmesini önermiyoruz. Bu sadece tehlikeli.

2. Sperm oranı

Ortalama sağlıklı erkeğiniz, meni küpünde sadece 300 milyon sperm üretir. Bununla birlikte, sadece bir kadının yumurta döllemek için bir yüzücüyü alır ve vücudunuzun içinde bir hafta kadar yaşayabilir.

3. İnsanların seks sonrası yaptıkları ilk şey …

Köpek sonrası kucaklaşma unutma! Tüketici elektroniği sitesi Retrevo.com tarafından yapılan bir ankete göre, 35 yaşın altındaki insanların yüzde 36’sı samandaki rulodan sonra Facebook ve Twitter hesaplarını kontrol ediyor . Umarım hiçbir resim göndermiyorlar!

4. Hangi seks aslında daha sık meşgul olur

Düşünen erkekler kadınlardan daha fazla yatırır mı? Yanlış! Göre Erkekler Fitness , kadınlar daha sık ortalama adam daha seks yüzde 17 var. Kızlara git!

5. En uzun orgazm

Erkek O tüm dikkatini çekmiş gibi gözükse de, zirve yapmak için kadınlar son kahkaha atıyorlar. Ortalama kadın orgazm 20 saniyede sürüyor – erkek altı saniyelik O.’dan 14 saniye daha uzun.

6. Orgazm sizin için iyi

Orgazm sağlık için iyi ! Bir kadının kalp hastalığı, inme, göğüs kanseri ve hatta depresyon riskini düşürebilirler. Bu yüzden seks yapın ve mutlu olun!

7. Cinscilik bir efsanedir

Cinsiyet egzersiz sayılır ! 30 dakika aktif seks sırasında, yaklaşık 200 kalori yakıyorsunuz. Ve çalışırken bir orgazm bile edinebilirsiniz .

8. Kadınlar kabul etmemizden daha friskier

Düz kadınlar sadece Kingston, Ontario’daki Kraliçe Üniversitesi araştırmacılar tarafından araştırılan erkekler tarafından uyarıldığını bildirmiş olsa da, çıplak kadın ve erkek vücutları, heteroseksüel ve eşcinsel seks ve hatta kadınlar da dahil olmak üzere gördükleri her cinsel teşvik tarafından uyandırılmış bir araştırmadaki kadınların çoğunun hayvan cinsiyeti.

9. Seks sizi kirletir, iyi bir şekilde

PLOS ONE adlı çevrimiçi dergide yayınlanan bir araştırmaya göre, insanlar uyandırdıklarında, işlerin iğrenç olduğunu düşünecek kişiler olmayacak .

10. Beyninizin cinsiyete nasıl tepki vereceği

Uyandırıldıklarında beyninizde ne olduğunu bulmak için fMRI tarayıcılarını kullanan Rutgers Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, beynin farklı bölgelerinin vajina, serviks, klitoris ve meme uçlarının uyarılmasına tepki olarak aktive olduğunu keşfetti.

11. Seks, işemekten alıkoyan hormonları serbest bırakır.

Hiç seks sonrası işemek için biraz zor olduğunu fark ettin mi? Vücudunuz orgazm olduğunda antidiüretik bir hormon salgılar ve bu da her zamanki gibi kolayca tuvalete gitmenizi engeller. Çok uzun süre tutmayın, aksi takdirde enfeksiyon riskine girersiniz.

12. Neden gebe kalması zor olabilir

Çoğu zaman bir kadın ayda bir yumurta bırakır.

13. Gençler nasıl seks yapmaya başlar?

Canlı Bilim’e göre , 19 yaşına gelindiğinde , Amerikalı gençlerin yüzde 71’i zaten cinsel ilişkiye girdi .

14. Seks sırasında telefonunuzu cevaplama

Annem çoklu görev yapabilir! Ankete göre, annelerin en az yüzde 12’si seks sırasında cep telefonlarını kullanmaya itti .

15. Çocuklar bekaretini kaybettiklerinde

Kinsey Enstitüsü, erkeklerin bekaretini 16.9 yaşında kaybettiklerini tahmin ediyor. Kızlar için yaş 17.4’e yükseliyor.

16. Fiziksel olarak seks hakkında konuşmak, seksü daha iyi hale getirir

Canlı Bilim’e göre , seks hakkında konuşmaya daha açık olan insanlar aslında cinsel yaşamlarıyla daha mutlu.

17. Yemeğin uyandırdığı tek sen değilsin

Yemek seksi bir şeymiş gibi düşünüyor musun? Bazı insanlar, seksi düşünürken yaptıkları gibi yiyecek düşünürken benzer bir uyarılma duygusunu kabul eder.

18. Vücudunuzun imajı seks yapmada büyük rol oynamaktadır

Canlı Bilim’e göre , obez kadınların küçük bir çalışması, bedenlerini kabul edenlerin daha iyi cinsellik bildirdiğini ortaya koydu. Vücüdunuza değer verin, yoksa cinsel yaşamınız acı çekebilir!

19. Seks, ağrı eşiğinizi artırır.

Journal of Sex Research’de yayınlanan bir araştırmaya göre , bir kişinin ağrı eşiği uyarılma sırasında önemli ölçüde artar.

20. Seks sırasında beyniniz kapanır (tür)

Hollanda’daki Groningen Üniversitesi’nden yapılan bir araştırmaya göre, amigdala – korku ve endişeye karışan beynin parçası – kadın orgazm sırasında kapanır. Cinsel ilişki sırasında yaşadığınız beyin yıkanması okunaklı!