Kamagra Jel Al Ürün Görseli

Kamagra Jel Al

Menopoz Belirtileri

Menopoz kadınlar da bulunan yumurtalıkların tamamen yok olması neticesin de artık adet görmemesi durumuna denir. Bir kadının tamamen menopoza girdiğini anlamak için 12 ay adet görmemesi gerekmektedir.

Genellikle 45 yaş sonrasın da adet düzeni yavaş yavaş değişerek belirtilerini göstermektedir. Ateş basması, terleme ve sürekli sıkıntı hali psikolojik olarak bozukluk 1-2 sene devam eder ve daha sonra geçer. Menopoz ile ilgili belirtiler adet ten önce gelen belirtilerdir. Bu döneme premonopozal dönem adı verilmektedir.Bu dönem için de adet düzenin de bozulmalar ve sıklığın da değişiklikler yaşanmaktadır. Genellikle bu belirtiler 45 yaşların da başlamaktadır.

 

Adetler genellikle 1,5 ay aralıkların da görülmeye başlar. Bu dönem de ara sıra ateş basması ve terleme gibi rahatsızlıklar da görülebilir. Menopoza girildiğin de adetler tamamen kesilir.Terleme sorunu yüz, el ve alın bölgelerin de kızarıklıklar oluşturmaktadır ve bu durum terleme ile devam eder.

 

performans

Kamagra Jel Al

Antropoz:

Erkek çok çok ilerleyen yaşlarda bile üreme yeteneğini sürdürebilir. Antropoz başta testesteron olan ve androjen denilen cinsel özellikli hormonların azalması demektedir. Bu konu aslında bayanları yakından ilgilenmesi gereken bir konudur. Bayanlar hayatları boyunca yapıcı olduklarından dolayı erkekleri yani eşlerini de bu konuda bilgilendirebilirler.

Antropoz 40 yaşından sonra başta testesteronlar olmak üzere androjan azalmaya devam etmektedir. Her sene mevcut olan miktarın %1 ‘lik bir bölümü azalmaya devam ediyor. Genel olarak 40 yaşında azalmaya başlamaktadır. Bu sorun 65 yaş üzeri erkeklerde daha da fazla görülmektedir. Antropoz problemleri kişilerin yaşlılıkla ilişkililendirile bilir bir problemdir.

Testesteron hormonu saç dökülmesinden saldırganlığından agrasif tutumundan da anlaşılabileceği bir durumdur. Kişilerde bu sorunlar yaşanmaya başlandıkça antropoza biraz daha yaklaştığı belli olmaktadır. Bu tabi 40 yaş ve üzeri erkekler için de geçerlidir. Kadınlarda bu sorun direkt olarak yaşanmaktadır ve bu kesin üreme durması menapoz olarak belirtilmiştir. Bayanlarda bu durumdan sonra şeker kollestrol tansiyon gibi problemler yaşanmaya başlanmaktadır.

Kamagra Jel Al

Cinsel İstek Nasıl Artar

2007 Yılında California’da yapılan bir araştırma sonucuna göre erkeğin koltuk altının terlemesi sonucu kadın da değişik bir ruh haline neden olduğu ve garip olsa da bu kokunun cinsel isteği artırdığı açıklanmıştır.

Sportif aktiviteler hem kadının damar yollarının daha fazla kan akışı sağlanmasını hem de kişinin kendisini daha zinde hissetmesini sağlayarak cinsel isteğin ve ruh halinin düzene girdiği belirtilmektedir. Uzmanlara göre buhar yoğunluğu fazla olan hamamlar vücuttaki kan akışını hızlandırarak kadınlar da libidonun yükselmesini sağlıyor.

Akapunktur yaptıran kadınların %20 si cinselliğe göre daha fazla istek sahibi olmasının yanı sıra kendilerini daha iyi hissettiklerini ve daha zinde olarak düşüncelerinin çok net olduğunu belirtmişlerdir. Daha sağlıklı ve istekli bir cinsel yaşam için sizler de bu kurallara uyabilirsiniz…

performans